Daily Archives: січня 28, 2016

Засідання вченої ради університету

28 січня 2016 р. відбулось засідання Вченої ради Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Вчена рада заслухала і обговорила звіт про наукову і науково-технічну діяльність колективу університету у 2015 році (доповідач – проректор з наукової роботи І. М. Конет). Також було оприлюднено рейтинг наукової роботи працівників університету у минулому році, а також відзначено дипломами кращих науковців та кращих молодих науковців вишу. Серед нагороджених – професори кафедри історії України Анатолій Григорович ФІЛІНЮК та Олександр Михайлович ЗАВАЛЬНЮК, а також доцент кафедри Вадим Борисович СТЕЦЮК.

Засідання кафедри історії України

27 січня відбулось перше у 2016 році засідання кафедри історії України, в ході якого було заслухано звіти співробітників кафедри про виконання навчального навантаження у І семестрі 2015-2016 навчального року, а також затверджено план роботи кафедри на ІІ семестр.