Без категорії

30 січня відбувся День відкритих дверей, в ході якого абітурієнти-2016  зустрілись із керівництвом та професорсько-викладацьким складом історичного факультету – деканом кандидатом історичних наук, доцентом Володимиром Анатолійовичем ДУБІНСЬКИМ, завідувачем кафедри всесвітньої історії доктором історичних наук, професором Валерієм Степановичем СТЕПАНКОВИМ, завідувачем кафедри політології і соціології доктором політичних наук, доцентом Сергієм Геннадійовичем ВОНСОВИЧЕМ тощо.

Кафедру історії України на зустрічи представляли завідувач кафедри доктор історичних наук, професор Анатолій Григорович ФІЛІНЮК та кандидат історичних наук, доцент Вадим Борисович СТЕЦЮК.  Професор Філінюк розповів одинадцятикласникам  про колектив кафедри історії України, основні напрямки наукової роботи, особливості навчання на різних кваліфікаційних рівнях, від бакалаврату до аспірантури. Доцент Стецюк пояснив майбутнім абітурієнтам про особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році.

Крім того, учасники дня відкритих дверей отримали можливості пройти пробне ЗНО, перевіривши свої знання з історії України.