Участь у кінозйомках

Без категорії ННА ІСТФАЦІ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ВИПУСКНИКАМИ І ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

Міжнародна співпраця традиційно є важливим напрямком діяльності кафедри історії України. Однак, якщо участь у міжнародних наукових форумах і спільні із зарубіжними колегами проекти давно стали звиними для науковців кафедри, іноді мають місце і досить незвичні та оригінальні форми міжнародної взаємодії.

27-29 листопада 2019 р. у Кам’янці-Подільському перебував французький режисер Крістоф Сміт (Сhristophe Smith), що працює над документальним фільмом про свого дідуся – уродженця Проскурова, який наприкінці 1920 року через Кам’янець-Подільський утік до Румунії від більшовиків.

Одним із наукових консультантів фільму виступив доцент кафедри історії України Вадим Борисович СТЕЦЮК. Крім того, частина зйомок проходила на історичному факультеті. Зокрема, величезну допомогу з пошуку історичних матеріалів знімальній групі надала завідуюча відділом рідкісних видань бібліотеки університету Надія Дмитрівна КРЮЧКОВА