Захист курсових робіт

Без категорії ННА ІСТФАЦІ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ВИПУСКНИКАМИ І ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

До уваги та відома студентів ІІ і ІІІ курсу історичного факультету денної форми навчання всіх спеціальностей, які готують курсові роботи на кафедрі історії України!

Виконані по кафедрі історії України курсові роботи в оформленому вигляді за вимогами Методичних рекомендацій необхідно здати своїм науковим керівникам для перевірки на антиплагіат до 1 червня 2020 року.

Перевірка на антиплагіат і визначення якості курсових робіт науковими керівниками буде проведено з 2 по 4 червня 2020 р.

Захист студентами другого курсу своїх курсових робіт перед комісією кафедри історії України відбудеться 5 червня 2020 року о 10 годині ранку, а третього курсу – о 13 годині дня.

Проводитиме захист курсових робіт на другому курсі комісія у складі: докт. іст. наук, проф. Комарніцького О. Б. (голова), канд. іст. наук. ст. викладачів Степанкова В. В. та Кліщинського П. В.

Захист курсових робіт студентами третього курсу відбудеться перед комісією в складі: докт. іст. наук, проф. Комарніцького О. Б. (голова), канд. іст. наук, доц. Олійника С. В. і канд. іст. наук. ст. викладача Степанкова В. В.