Участь у конференції з юдаїки

Без категорії ННА ІСТФАЦІ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ВИПУСКНИКАМИ І ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

25-26 вересня в Одесі відбулася конференція “Де будуть євреї – там Ерец-Ісраель: Українсько-єврейські літературні контакти (друга половина ХІХ – перша половина ХХ століть)“, організована Українською асоціацією юдаїки.

В якості ключових доповідачів були запрошені професор Мирослав Шкандрій (Манітобський університет, Канада) та професорка Амелія Глейзер (Каліфорнійський університет у Сан-Дієґо, США). Також в конференції взяли участь дослідники із Польщі, Білорусі, Чехії, Ізраїлю, Німеччини та різних наукових інституцій України. Університет Огієнка предтавляв доцент кафедри історії України Вадим Борисович Стецюк, котрий презентував доповідь про створений у 1919 р. у Кам’янці-Подільському твір С. Васильченка “Про жидка Марчика, бідного кравчика”.