Професор А. Г. Філінюк – лауреат премії імені П. В. Клименка

Без категорії

28 січня 2016 р. відбулось засідання Вченої ради Кам`янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, гостями якої стали директор Державного архіву Хмельницької області, кандидат історичних наук В. Г. Байдич, начальник відділу інформаційних технологій архіву, кандидат історичних наук Ю. В. Олійник і директор Державного історико-культурного заповідника О. Г. Погорілець.

Гості вручили диплом лауреата премії імені П. В. Клименка в галузі архівознавства, історії та джерелознавства доктору історичних наук, професора, завідуючого кафедрою історії України Анатолії Григоровичу ФІЛІНЮКУ.

Колектив кафедри щиро вітає Анатолія Григоровича із почесною відзнакою і бажає подальших наукових звершень!

Відзначимо, що у минулому році лауреатом премії імені П. В. Клименка став професор кафедри історії України, доктор історичних наук Олександр Михайлович ЗАВАЛЬНЮК.