Без категорії

21 грудня 2023 р., під час засідання сесії Кам’янець-Подільської міської ради, доктору історичних наук, професору, завідувачу кафедри історії України Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка Олександру Михайловичу Завальнюку було вручено найвищу міську відзнаку “Почесний громадянин міста Кам’янця-Подільського” за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки.
Вітаємо, пане професоре, і дякуємо за великий особистий внесок у розвиток громади, регіону та країни
Бажаємо Вам подальшої плідної праці на освітянській та науковій ниві, успіхів під час виховання молодого покоління, здійснення усіх задумів.