ПРОФЕСОР КАФЕДРИ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА – ЛАУРЕАТ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ ВОЛОДИМИРА ГЕРИНОВИЧА

28 травня 2024 Р. у Хмельницькій обласній науковій універсальній бібліотеці відбулося нагородження лауреатів обласної премії імені Володимира Ґериновича за кращу роботу в галузі історико-культурних та краєзнавчих досліджень, яку запровадила Хмельницька обласна рада у 2021 р. Дипломи переможцям вручили перший заступник голови Хмельницької обласної ради Володимир ГОНЧАРУК і голова Хмельницької обласної організації Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук, професор Юрій ТЕЛЯЧИЙ. Приємно, що серед лауреатів є доктор історичних наук, професор кафедри історії України Олександр КОМАРНІЦЬКИЙ (за монографію «Іван Вікторович Івах: людина, вчений-методист, менеджер вищої освіти»).

Професорсько-викладацький склад кафедри і студентський колектив історичного факультету вітають Олександра Борисовича з нагородою та бажають подальших звершень.