ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ 1 КУРСУ МАГІСТРАТУРИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ ІЗ ГАРАНТОМ ОП

2 вересня здобувачі-першокурсники спеціальності 032 Історія та археологія магістерського рівня вищої освіти зустрілися із гарантом освітньо-професійної програми, доктором історичних наук, професором Олександром КОМАРНІЦЬКИМ. Олександр Борисович роз’яснив студентам особливості ОП, повідомив про можливості працевлаштування за цією програмою. Також він довів до відома здобувачів компетентності, якими вони зможуть оволодіти у процесі навчання, прогнозовані результати навчання, розповів про форми та методи контролю, детально охарактеризував навчальні дисципліни, які молодь буде студіювати упродовж трьох семестрів тощо. Достатньо уваги було акцентовано на можливостях та перспективах академічної мобільності та неформальної освіти здобувачів.