ОПОНУВАННЯ ДИСЕРТАЦІЇ ОЛЕКСАНДРОМ КОМАРНІЦЬКИМ У ХАРКІВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ПЕДАГОГІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ Г. С. СКОВОРОДИ

12 вересня у Харківському національному педагогічному університеті імені Г. С. Сковороди відбувся успішний захист дисертації ПОПОВИЧА Вадима Васильовича на тему «Студентство в контексті радянських соціально-політичних реалій у 1960–1980-ті роки (за матеріалами газет вищих навчальних закладів Харкова)» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія (науковий керівник – доктор історичних наук, професор, завдувач кафедри всесвітньої історії ХНПУ імені Г.С.Сковороди РЯБЧЕНКО Ольга Леонідівна). До складу разової спеціалізованої вченої ради, яку очолила доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України ХНПУ імені Г.С.Сковороди БОГДАШИНА Олена Миколаївна, увійшов доктор історичних наук, професор, професор кафедри історії України Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка КОМАРНІЦЬКИЙ Олександр Борисович (офіційний опонент дисертації).