Навчально-методичні та навчальні посібники

Олійник С.В. Архівознавство. Конспект лекцій для здобувачів вищої освіти історичних факультетів бакалаврського рівня. Вид. 2-е, доп. і перероб.  Кам’янець-Подільський: ФОП Сисин Я. І., 2024.  192 с.

Комарніцький О. Студіювання історичних джерел: навч.-метод. посіб. [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка, 2024. 222 с.

Комарніцький О. Історія українсько-російських відносин (ХХ – початок ХХІ ст.): навч.-метод. посіб. [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Поділ. нац. ун-т ім. І. Огієнка, 2024. 154 с.

Комарніцький О. Б. Аграрна історія України: навч.-метод. посіб. / Вид. 2-ге, доп. і перероб. [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський : Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2023. 120 с.

Сидорук С.А., Олійник С.В. Наддніпрянська Україна в системі міжнародних відносин (перша половина ХІХ ст.). Навчально-методичний посібник [Електронне видання]. Кам’янець-Подільський: ПП Волощук, 2023. 30 с.

Філінюк А., Кліщинський П. Методика наукових досліджень з історії та політології: навчальний посібник для студентів і магістрантів спеціальностей «Історія» і «Політологія» денної і заочної форм навчання закладів вищої освіти. [Електронний ресурс]. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2023. 130 с. Навчальний посібник

Газін В. В. Історія України середини XVI – XVIII ст. : Навчально-методичний посібник для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей «014 Середня освіта (Історія)», «014 (Середня освіта (Історія та правознавство)» і «032 Історія та археологія». Видання третє, доповнене та перероблене. Кам’янець-Подільський, 2023. 158 с.

Філінюк А. Г., Сидорук С. А. Історія України першої половини XIX століття: Методичні рекомендації до семінарських занять і самостійної роботи здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей «014 Середня освіта (Історія)», «014 (Середня освіта (Історія та правознавство)» і «032 Історія та археологія». Вид. 2-ге. доп. і переробл. Кам’янець-Подільський: ТОВ «Друкарня Рута», 2023. 68 c. Методичні поради

Філінюк А. Г. Підготовка та публічна презентація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії з спеціальності 032 Історія та археологія.Кам’янець-Подільський, 2022.  Метод поради

Кліщинський П. В. Історія та культура України: навчально-методичний посібник. Електронне видання. Кам’янець-Подільський: Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2022. 392 с.

Філінюк А. Г. Підготовка та апробація дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії зі спеціальності 032 Історія та археологія. Методичні поради. Кам’янець-Подільський, 2021.

Завальнюк О. М., Олійник С. В. Новітня історія України: Матеріали до семінарських занять і самостійної роботи з історії України для студентів 4 курсу. Кам’янець-Подільський, 2020.

Заводовський А. Історія України (друга половина ХІХ – початок ХХ ст.)

Комарніцький О. Б. Аграрна історія України. Кам’янець-Подільський, 2019.

Комарніцький О. Б. Джерелознавство історії України. Вид. 2-е, доопр. і переробл. Кам’янець-Подільський, 2019.

Комарніцький О. Б. Охорона праці в галузі професійної діяльності випускників історичного факультету. Кам’янець-Подільський, 2019.

Філінюк А. Г. Методичні рекомендації з написання курсових робіт для студентів історичного факультету всіх форм навчання. Кам’янець-Подільський, 2019.

Сидорук С. А., Клімчук Ю. А. Наддніпрянська Україна в міжнародних конфліктах Російської імперії у другій половині XVIII – середині ХІХ ст. Кам’янець-Подільський, 2018.

Комарніцький О. Б. Історія України. Кам’янець-Подільський, 2015.

Олійник С. В. Архівознавство. Кам’янець-Подільський, 2014.

Комарніцький О.Б. Історія України (ХХ ст. – 2014 р.): навч. посіб. для студ. вищ. навч. закл. України I-ІІ рівн. акредит. Кам’янець-Подільський: ПП «Медобори-2006», 2014. 328 с.

Олійник С. В., Трубчанінов С. В. Україна в період між двома світовими війнами.  Кам’янець-Подільський, 2006.