Угода про співпрацю

Тривала і плідна співпраця Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка із закладами середньої освіти 1 листопада 2019 року отримала чергове інституційне вираження – було підписан угоду про співпрацю між університетом в особі ректора С. А. Копилова та Управлінням освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради в особі начальника управління, випускниці аспірантури нашого вишу, І. А. Ісакової.

Сторони зобов’язались співпрацювати у сфері науково- методичної , навчальної та профорієнтаційної діяльності, а також галузі підвищення ефективності педагогічної, методичної та виховної роботи . Науковці Кам’янець – Подільського національного університету ім. І. Огієнка надаватимуть допомогу у підготовці з написання учнівських наукових робіт в системі МАН України, Всеукраїнських учнівських олімпіад та предметних турнірів, сприятимуть публікації методичних розробок педагогічних працівників

Університет Огієнка на зустрічі із освітянами Дунаєвеччини представляла делегація викладачів різних факультетів на чолі з профсором афедри історії України, доктором історичних наук, О. М. Завальнюком. Також участь у заході брав доцент нашої кафедри, кандидат історичних наук, С. А. Сидорук.

Comments are closed.