“Ярмарок професій” у Ярмолинцях

Без категорії ННА ІСТФАЦІ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ВИПУСКНИКАМИ І ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

Уже стала традицією участь викладачів нашого університету в “Ярмарку професій”, який для старшокласників Ярмолинців щоосені організовує районний центр зайнятості (керівник – випускник нашого вишу Володимир Іванович Безушко).

В цьогорічному «ярмарку», що відбувся 20 листопада, взяли участь викладачі нашого університету Ростислав Васильович Моцик (кафедра інформатики) та Вадим Борисович Стецюк (кафедра історії України). Вони ознайомили майбутніх абітурієнтів із правилами вступу до вишу у 2020 році, розповіли про специфіку навчання на різних факультетах нашого університету, відповіли на численні питання старшокласників.