Конференція з литуаністики

Без категорії ННА ІСТФАЦІ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ВИПУСКНИКАМИ І ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

18-20 вересня 2019 року на базі нашого університету відбучася чергова, уже шоста, міжнародна наукова конференція «Україна і Велике князівство Литовське в XIV- XVIII ст.: політичні, міжнаціональні та соціокультурні відносини у загально-європейському вимірі». У її роботі брали участь науковці з Інституту історії України НАН України, провідних закладів вищої освіти України (Київ, Львів, Миколаїв, Кам’янець-Подільський, Чернівці, Дніпро, Остріг) та їх колеги з Англії, Литви, Білорусі та Молдови.

Серед потужної делегації кам’янецьких істориків, що взяли участь у конференції, були і представники кафедри історії України – професори О. М. Завальнюк та А. Г. Філінюк, доценти В. В. Газін та А. Б. Задорожнюк.