Науковий марафон – 2

Другий день триває марафон наукових заходів історичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету.

23 квітня квітня в онлайн-форматі відбулась конференція “Актуальні проблеми історії та міжнародних відносин”, присвячена 70-літньому ювілею доктора історичних наук, професора, член-кореспондента НАН України Степана Васильовича Віднянського.

Участь у конференції взяли дослідники з України, Словаччини та Угорщини.

Елементи презентації виступу М. Шмігеля (Університет Матея Бела в Банській Бистриці, Словацька Республіка)

До організації наукового форуму, крім Інституту історії НАН України та історичного факультету Ужгородського національного університету, долучились і науковці нашого факультету.

Серед  кам’янецьких істориків, що взяли участь у конференції, і представники кафедри історії України – професори Олександр Завальнюк, Олександр Комарніцький і Анатолій Філінюк, доцент Вадим Стецюк, старший викладач Віталій Степанков, аспірант Олександр Шолк.

Виступ доцента В. Стецюка