Засідання кафедри

Без категорії ННА ІСТФАЦІ К-ПНУ ІМЕНІ ІВАНА ОГІЄНКА ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ, ВИПУСКНИКАМИ І ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 032 ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ

9 червня відбулося засідання кафедри історії України.

В ході засідання, яке відбувалось в онлайн-форматі на платформі Zoom, було обговорено дванадцять питань. Зокрема, заслухано звіти кафедралів про наукову роботу в 2019-2020 навчальному році, рекомендовано до обрання на посади доцентів В.В. Газіна, А. А. Заводовського та В. Б. Стецюка і на посаду старшого викладача В. В. Степанкова. Також професор О. Б. Комарніцький поінформував про захист курсових робіт студентів ІІ та ІІІ курсів, виконаних по кафедрі історії України, а завідувач кафедри – про специфіку проходження в умовах карантину акредитації спеціальності “Історія та археологія” освітнього рівня “бакалавр”.

Comments are closed.