Засідання кафедри

6 квітня (через невпинне поширення пандемії коронавірусу COVID-19 – вже вкотре дистанційно) відбулось засідання кафедри історії України.

Головним предметом обговорення кафедралів стали звіти аспірантів Володимира Ярича та Діани Яблонської про проходження педагогічної практики (керівники практики – доктори історичних наук, професори Анатолій Григорович Філінюк і Олександр Михайлович Завальнюк).

Аспіранти охарактеризували особливості проходження практики в умовах частково дистанційного навчання, проаналізували проведені ними заняття та виховні заходи, наголосили на специфіці роботи зі студентами різних курсів.

Вітаємо наших чудових аспірантів із успішним захистом практики, бажаємо їм подальших звершень та всіляких гараздів!