25 березня (на жаль, через карантинні обмеження в онлайн-форматі) відбувся круглий стіл, присвячений реформам 1860-1880-х рр. на Поділлі. Організаторами заходу виступили Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник, історичний факультет Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Кам’янець-Подільська міська організація Національної спілки краєзнавців України.

Достойно була представлена на науковому заході кафедра історії України. У круглому столі взяли участь кандидати історичних наук, доценти Андрій Борисович ЗАДОРОЖНЮК, Сергій Антонович СИДОРУК та Вадим Борисович СТЕЦЮК, виступи яких були присвячені актуальним і малодослідженим проблемам реалізації “великих реформ” на теренах Поділля. Окремо відзначимо участь у круглому столі студентки 4 курсу Аліни ОМЕЛЯНЧУК, котра виконує дипломну роботу під керівництвом доцента нашої кафедри В.Стецюка – вона презентувала доповідь на тему “Матеріальне забезпечення сімей мобілізованих на Поділлі: законодавчі норми та практика 1877-1878 рр.”, що є частиною її дипломного проекту.