Науковий марафон – 3

26 квітня в онлайн-режимі відбулась всеукраїнська наукова конференція “Суспільні трансформації на Поділлі кінця XVIII – початку ХХ ст.”, організаторами якої виступили історичний факультет КПНУ імені Івана Огієнка, Кам’янець-Подільський державний історичний музей-заповідник і міська організація Національної спілки краєзнавців України.

Серед учасників конференції – і колектив кафедри історії України. Зокрема, відзначимо грунтовну доповідь завідувача кафедри, професора Анатолія Григоровича ФІЛІНЮКА, на тему “Цивілізаційні зміни на Поділлі в умовах інкорпораційної політики російського самодержавства наприкінці XVIII – у першій половині ХІХ ст.”, цікаві доповіді доцента Вадима Борисовича СТЕЦЮКА про роль військової служби у трансформаціях суспільної свідомості подолян, доцента Анатолія Анатолійовича ЗАВОДОВСЬКОГО про вплив владного диспозитиву на процеси українського націєтворення на Поділлі початку ХХ століття.