Круглий стіл “Друга світова війна: історія та історична пам’ять”

5 травня 2021р. з ініціативи ГО “Охорона пам’яток історії, культури та архітектури” відбувся круглий стіл, присвячений важливим аспектам історії ІІ світової війни та історичної пам’яті про наймасштабніший збройний конфлікт в історіії.

Активними учасниками круглого столу стали представники кафедри історії України – професори Анатолій Філінюк і Олександр Завальнюк, доценти Вадим Стецюк і Сергій Олійник, аспіранти Юрій Клімчук та Володимир Ярош; також участь у круглому сталі взяли випускники історичного факультету – Юрій Олійник та Микола Сливка. Надзвичайно широкою була тематика виступів, яка охоплювала застосування наукової термінології у вивченні Другої світової війни, міфотворення щодо подій 1939-1945 рр., боїв за Кам’янець-Подільський навесні 1944 р. тощо.