Захист дисертації

14 травня 2021 року в конференцзалі на засіданні разової спеціалізованої вченої ради ДФ 71.053.002 Кам′янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся захист дисертації  на тему «Українці в антинацистському Русі Опору Франції та Італії в роки Другої світової війни» Юрія Клімчука, випускника нашої аспірантури, на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія. Науковий керівник – академік НАНВО України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор історичних наук, професор, Анатолій Філінюк. Голова ради – академік НАНВО України, академік Академії педагогічних і соціальних наук, академік Міжнародної кадрової академії, заслужений працівник освіти України, доктор історичних наук, професор Олександр Завальнюк. Рецензентами роботи виступили – академік НАНВО України, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу, доктор історичних наук, професор кафедри історії України Олександр Комарніцький, кандидат історичних наук, доцент кафедри всесвітньої історії Іван Боровець.

Офіційні опоненти:

Олександр Лисенко, доктор історичних наук, професор, завідувач відділу історії України періоду Другої світової війни Інституту історії України НАН України

Валерій Грицюк, кандидат історичних наук, доцент, провідний науковий співробітник науково-дослідного центру воєнної історії Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Вітаємо здобувача та наукового керівника з успішним захистом дисертації. Бажаємо подальших успіхів у науковій та професійній діяльності!

Детальніше читайте за покликанням: https://meridian.kpnu.edu.ua/?p=47707