30 січня доктор історичних наук, професор кафедри історії України, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу Олександр Борисович Комарніцький виступив опонентом дисертації  Матушок Галини Сергіївни. Тема дисертації: «Підготовка педагогічних кадрів в Україні у середині 1950-х – першій половині 1960-х рр.: історичний аспект». Захист відбувся у Спеціалізованій вченій раді, створеній відповідно до наказу ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського від 20 грудня 2023 р. №230-од з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 03 Гуманітарні науки за спеціальністю 032 Історія та археологія.