ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З АРХЕОЛОГІЇ ВИПУСКНИКА ІСТОРИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ОЛЕКСАНДРА МОГИЛОВА ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 032 “ІСТОРІЯ ТА АРХЕОЛОГІЯ”

15 лютого 2024 р. на історичному факультеті Кам’янець-Подільского національного університету імені Івана Огієнка для здобувачів спеціальності 032 “Історія та археологія” освітніх рівнів “бакалавр” та “магістр” було організовано гостьову лекцію, яку провів кандидат історичних наук, старший науковий співробітник відділу археології раннього залізного віку Інституту археології НАН України Олександр Могилов. Тема доповіді стосувалася пам’яток західноподільської групи скіфського часу. Лектор продемонстрував світлини та рисунки речей, розкрив особливості формування та характерні відмінності цього кола старожитностей. Найбільше слухачів зацікавили матеріали, які були відкриті експедицією нашого вишу під час багаторічних польових досліджень, а на сьогодні складають репрезентативну частину колекції знахідок західноподільської групи.
Отримана інформація зацікавила здобувачів, викликала жваву дискусію та переконала в перспективності обраного фаху.
Гостьова лекція Олександра Могилова стала важливою подією в сенсі реалізації програми співпраці зі стейкхолдерами в процесі підготовки та удосконалення освітньо-професійних програм “Історія та археологія” першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, де випусковою є кафедра історії України.