«Академічна Доброчесність В Освітньому Процесі»: Лекція-Дискусія Для Студентів Історичного Факультету

15 лютого 2024 р. на історичному факультеті було проведено відкриту лекцію-дискусію з академічної доброчесності для студентів першого курсу спеціальностей 014 Середня освіта (Історія), 014 Середня освіта (Історія та правознавство), 032 Історія та археологія та 053 Політологія.

Лектор заходу – доктор філософії в галузі історії, асистент кафедри всесвітньої історії, керівник відділу моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації Діана Яблонська.

Під час зустрічі визначили основі принципи академічної доброчесності, обговорили всі види порушень та наслідки, до яких вони призводять, види відповідальності для всіх учасників освітнього процесу тощо.

Жваве обговорення було з усіх проблем, визначених темою заходу, а особливий інтерес викликало обговорення системи перевірки текстів на унікальність в К-ПНУ за допомогою сервісу Unicheck.

Будьте доброчесними та пам’ятайте, що зміни на краще починаються з кожного із нас!